OBRAFO : Uitslagen van Soissons, Momignies en Lorris van zaterdag 20 augustus

datumvluchtDuifUitslag3 eerste prijzen
20 augustusSoissons OBRAFO oudeuitslag1. Jamar Chris
2. Jamar Chris
3. Jamar Chris
Soissons OBRAFO jaarseuitslag1. Vandepoel Yves
2. Vandepoel Yves
3. Vandepoel Yves
Soissons OBRAFO jongeuitslag1. Lenearts Patrick
2. Vandevelde Koen
3. Schepmans Guy & Niels
Soissons Westoudeuitslag
Soissons Westjaarseuitslag1. Jorissen William
(Er waren maar 3 duiven in deze etappe)
Soissons Westjongeuitslag1. Bernaerts Andre
2. Jorissen William
3. Jorissen William
Soissons Oostoudeuitslag1. Jamar Chris
2. Jamar Chris
3. Jamar Chris
Soissons Oostjaarseuitslag1. Vandepoel Yves
2. Vandepoel Yves
2. Vandepoel
Yves
Soissons Oostjongeuitslag1. Lenearts Patrick
2. Vandevelde Koen
3. Schepmans Guy & Niels
20 augustusLorris OBRAFOoudeuitslag1. Vanlint Tom & Sylvie
2. Vanlint Tom & Sylvie
3. Vanlint Tom & Sylvie
Lorris OBRAFOjaarseuitslag1. Verkoulen Geert
2. Vanlint Tom & Sylvie
3. Verkoulen Geert
Lorris OBRAFOjongeuitslag1. Herbots Gebroeders
2. Herbots Gebroeders
3. Knaepen Danny & Bjorn
Lorris OBRAFOoude – jaarseuitslag1. Vanlint Tom & Sylvie
2. Verkoulen Geert
3. Vanlint Tom & Sylvie
Lorris Westoudeuitslag1. Vanlint Tom & Sylvie
2. Vanlint Tom & Sylvie
3. Vanlint Tom & Sylvie
Lorris Westjaarseuitslag1. Vanlint Tom & Sylvie
2. Vanlint Tom & Sylvie
3. Vanderstukken George
Lorris Westjongeuitslag1. Brugmans Sabrina
2. Severijns & Zoon
3 Fets Józef
Lorris WestOude-Jaarseuitslag1. Vanlint Tom & Sylvie
2. Vanlint Tom & Sylvie
3. Vanlint Tom & Sylvie
Lorris Oostoudeuitslag1. Verkoulen Geert
2. Schepers G & P
3. Schepmans Erwin
Lorris Oostjaarseuitslag1. Verkoulen Geert
2. Verkoulen Geert
3. Verkoulen Geert
Lorris Oostjongeuitslag1. Herbots Gebroeders
2. Herbots Gebroeders
3. Knaepen Danny & Bjorn
Lorris OostOude – jaarseuitslag 1. Verkoulen Geert
2. Verkoulen Geert
3. Verkoulen Geert
Momignies OBRAFOoudeuitslag1. Hoobergs Ludwig
2. Verkoulen Geert
3. Dimarco Stephano
Momignies OBRAFOjaarseuitslag1. Hoobergs Ludwig
2. Verkoulen Geert
3. Dimarco Stephano
Momignies OBRAFO jongeuitslag1. Goossens Roger
2. Goossens Roger
3. Koninkx Albert
Momignies Westoudeuitslag1. Lambeets Maurice
2. Boon Eddy
3. Boon Eddy
Momignies WestJaarseuitslag1. Boon Eddy
2. Boon Eddy
(Er waren maar 4 duiven op deze etappe)
Momignies West jongeuitslag1. Spilsteynes – Vandenhove
2. Staes Jozef
3. Donvil Alex
Momignies Oostoudeuitslag1. Hoobergs Ludwig
2. Verkoulen Geert
3. Dimarco Stephano
Momignies OostJaarseuitslag1. Hoobergs Ludwig
2. Verkoulen Geert
3. Dimarco Stephano
Momignies OostJongeuitslag1. Goossens Roger
2. Goossens Roger
3. Koninckx Albert
volg en like ons!

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.